قوانین و مقررات

با سلام خدمت شما عزیزان

وبسایت گل الکتریک در راستای هرچه آسان تر شدن خرید

اقدام به راه اندازی وبسایت نموده است ، الزاماتی که

در مراحل خرید محصول باید رعایت گردند و همچنین قوانین وبسایت در این بخش

برای شما عزیزان درج گردیده است.

۱- زمانی فرآیند خرید شما به پایان رسیده و میتوانید با شرکت تماس بگیرید که فاکتور توسط سایت را دریافت کرده و کد پیگیری درج شده در فاکتور را بهمراه داشته باشید.

۲- محصولاتی که با شیوه پرداخت در محل خریداری شده باشند حتما قبل از ارسال محصول با خریدار تماس گرفته میشود ، فلذا شماره تماس در دسترس خود را در فرم سفارش محصول وارد نمائید.

۳-تمامی محصولاتی که با تعداد بالا تمایل به خرید آنها را دارید برای اطمینان از موجودی و خرید خود قبل از سفارش با مجموعه تماس حاصل نمائید.

۴- وبسایت گل الکتریک هیچ گونه مسئولیتی در قبال صدمه دیدن به کالا هنگام دریافت توسط مشتری ندارد و تمامی مراحل پیاده سازی کالا از ماشین به عهده مشتری میباشد.

۵- برای استفاده از خدمات پس از فروش محصولات خریداری شده از وبسایت گل الکتریک باید کد پیگیری سفارش و فاکتور توسط مشتری تحویل مجموعه داده شود.

۶- مراحل آماده سازی و ارسال کالاهای خریداری شده به مشتری توسط مجموعه مشخص میگردد و برای اطلاع از آن باید با مجموعه تماس گرفته شود.(مجموعه در قبال ارسال محصولات و غیبت مشتری برای تحویل کالا مسئولیتی ندارد).

۷- در صورتی که پرداخت صورت حساب را به صورت اینترنتی انجام داده اید برای اطمینان بیشتر تصویر پرداخت خود را به تلگرام مجموعه ارسال نمائید.(۰۹۳۹۱۹۲۰۸۵۴)

با تشکر از انتخاب شما