Inner Banner

شرکت گل الکتریک پارت نماینده فروش موتوژنmotogen است که در همین صفحه می توانید انواع این محصول را با قیمت مشاهده کرده و در صورت تمایل به صورت آنلاین خریداری کنید. موتوژن motogen در واقع شفت الکتروموتور با یک سر خروجی است. موتوژن motogen به وسیله پره های پلاستیکی که در دو سمت روتور قفس سنجابی قرار می گیرند خنک می گردند و هوا با چرخیدن پروانه ها از انتهای قسمت الکتروموتور به جلو به حرکت در می آید.

 

سامانه استعلام اصالت کالای موتوژن

 

دانلود جنرال کاتالوگ محصولات موتوژن


معرفی کوتاه شرکت موتوژن

شرکت موتوژنmotogen از جمله معروف ترین تولید کنندگان الکتروموتور در سطح خاورمیانه به شمار می رود. تاریخچه این شرکت به سال 1352 باز می گردد. شرکت مذکور ابتدا به نام گلد الکتریک آغاز به کار کرد، اما در سال 1354 نام خود را به موتوژن motogen تغییر داد. تاکنون این شرکت توانسته است در حدود دو میلیون محصول صنعتی و خانگی مختلف تولید نماید. محصولات تولید شده شامل انواع دستگاه های الکتروموتور تک فاز و سه فاز می شود. تمامی محصولات موتوژن motogen موجود در بازار دارای استانداردهای جهانی نظیر IEC و NEMA و DIN هستند.
شرکت مذکور جهت افزایش کیفیت محصولات و جلب رضایت خریداران خود گواهی ISO 9001 - 2008 را از موسسه SGS سوئيس دریافت نموده است. این گواهی به وسیله آزمایشگاه های مدرن این شرکت و راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت اخذ شده است. این شرکت علاوه بر محصولات معرفی شده، قادر است الکتروموتورهایی منحصر به فردی را نیز تولید نماید. این محصولات بر پایه سابقه درخشان پنجاه ساله، فناوری های به روز، متخصصین باتجربه و نیز قابلیت های خاص تولیدی این شرکت تولید شده است. طراحی و تولید این الکتروموتورها بر اساس نیاز و سلیقه خریدار صورت می گیرد. این شرکت شرایطی فراهم آورده است تا محصولات تولیدی خود را به کشورهای همسایه، اروپا و آفریقا نیز صادر نماید.
شرکت ما مشتاقانه در انتظار ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان است. تا از این طریق همکاران ما در شرکت موتوژن motogen بتوانند جهت جالب رضایت هرچه بیشتر شما خریداران عزیز، رویکردهای موفق تری را در پیش گیرند.