Inner Banner

درباره شرکت گل الکتریک پارت

 شركت گل الكتریك پارت از سال 1355 شمسی به عنوان اولین نماینده انحصاری شركت موتوژن که یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه میباشد را با مدیریت و سرپرستی  احمد ریاحی فرد آغاز کرد  و از سال 1360 شمسی تا به امروز شرکت گل الکتریک پارت  به عنـوان بـزرگ ترین نماینده رسمی شرکت موتوژن  افتخار همکاری با آن شرکت  را داشته  و در سال هـای متـوالی نشـان برتـرین نماینـدگی شركت  را كسب كرده است. شركت گل الكتریك پارت از بدو تاسیس شركت الكتروژن نیز به عنوان اولین و فعال ترین نماینده رسمی، افتخار همكاری با آن شركت محترم را دارد.
مجموعه گل الكتریك پارت  در حـال حاضـر بـه عنـوان بـزرگ تـرین عرضه کننده و نماینـده رسـمی فـروش  الكتروموتورهای جمكو میباشد که تولید کننده الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 5/5 کیلووات تا 10000 کیلووات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد را دارد

همچنین این شرکت مفتخر است نمایندگی فروش شرکت های پمـپ ابـارا و زیمنس را برعهده دارد .
شركت گل الكتریك پارت با دارا بودن پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه های بازرگانی ، مهندسی و فنی خدمات پس از فروش و به دلیل حفظ ارتباطات خـود بـا مصرف كنندگان نهایی، اقدام به ارائه خدمات گسترده در زمینه فروش انواع الكتروموتورهای صنعتی و خانگی، انواع الكتروموتورهای كولری و نیز الكتروپمپ های صنعتی و خانگی، انواع كف كش ها و لجن كش ها و قطعـات مورد نیاز صنعت تأسیسات ساختمان در ایران نموده است.
شركت گل الكتریك پارت با توجه به موجودی الكتروموتورها و الكتروپمپ های صنعتی، كشاورزی و خـانگی همـواره توانسته است مناسب ترین قیمت گذاری برای عرضه به مشتریان خود را حفظ و تثبیت نماید و به بزرگ تـرین و معتبرترین گروه تامین و توزیع كننده الكتروموتور و الكتروپمپ در ایران تبدیل شود.

بدین وسیله شركت گل الكتریك پارت آمادگی خود را جهت تأمین انواع كاﻻهـای صنعتی و خانگی و نیز سرمایه گذاری های مشترك اعلام می‌دارد.


احمد ریاحی فرد
موسس ، بنیان گذار 
رئیس هیئت مدیره

 مهندس محسن ریاحی فرد

مدیر عامل
مهندسی کشاورزی

مهندسی فن آوری اطلاعات

کارشناسی زبان انگلیسی

 مهندس مرتضی ریاحی فرد 

نائب رییس هیئت مدیره
کارشناس ارشد مهندسی IT 
مهندس فن آوری اطلاعات
کارشناسی مدیریت بازرگانی

 مهندس مریم ریاحی فرد 

عضو هیئت مدیره
کارشناس زبان و ادبیات فرانسه