ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال
  فیلتر     پیشفرض   مرتب سازی بر اساس:

مرتب سازی بر اساس  

پیشفرض
پربازدیدترین
جدیدترین
پرفروش ترین
ارزان ترین
گرانترین
۵ کالا

فیلترها   حذف فیلتر ها

بازه قیمتی
سازنده

پمپ آب صابون صنعتی موتوژن

ما مفتخریم به عنوان نماینده موتوژن، انواع الکتروموتور موتوژن را در اختیار شما قرار بدهیم. موارد موجود در ادامه قابل ارائه هستند و همواره پاسخگوی شما از طریق شماره تلفن های مندرج در وب‌سایت پیش رو هستیم.

 

۲۷،۴۶۰،۰۰۰ ۲۴،۷۱۰،۰۰۰ ریال
موجود  الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-20 الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-20 مشاهده محصول

الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-20

۰.۰۹ کیلووات  ۲۸۱۰ دور
۲۷،۴۶۰،۰۰۰ ۲۴،۷۱۰،۰۰۰ ریال
موجود  الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-21 الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-21 مشاهده محصول

الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-21

۰.۰۹ کیلووات  ۲۸۱۰ دور
۲۷،۴۶۰،۰۰۰ ۲۴،۷۱۰،۰۰۰ ریال
موجود  الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-23 الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-23 مشاهده محصول

الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-23

۰.۰۹ کیلووات  ۲۸۱۰ دور
۲۷،۴۶۰،۰۰۰ ۲۴،۷۱۰،۰۰۰ ریال
ناموجود  الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-25 الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-25 مشاهده محصول

الکتروپمپ صنعتی سه فاز مدل P56-25

۰.۰۹ کیلووات  ۲۸۱۰ دور

ناموجود

۲۷،۴۶۰،۰۰۰ ریال

جابجایی و انتقال آب با الکتروپمپ

آب، نیاز به جابجایی و انتقال دارد. در حقیقت این جابجایی کمک می کند تا این مایع ارزشمند در اختیارمان قرار گرفته و از آن استفاده کنیم. شاید در گذشته آب فقط برای مصارف کشاورزی انتقال داده می شد؛ اما حالا انتقال آب شرب در جوامع شهرنشینی هم صورت می گیرد. آنچه که باعث جابجایی صحیح آب شده و فشار آن را نیز تامین می سازد، الکتروپمپ است. حالا خیلی از مجتمع های مسکونی از الکتروپمپ بهره برده و دسترسی به آب پیدا کرده اند. با توجه به گسترش زندگی شهری، انتقال آب به روش مدرن صورت گرفته و دیگر روش های سنتی، مورد قبول نیستند.

انواع الکتروپمپ بر حسب کاربرد

الکتروپمپ که نقش مهمی را در انتقال و جابجایی آب ایفا می کند؛ دارای مدل های متفاوتی بوده و هر کدام از این مدل ها نیز در بخش هایی خاص کاربرد دارند. برای مثال می توان ساختمان های چند طبقه را نام برد که نیازمند دریافت آب پرفشار بوده و به منظور تامین این آب، از الکتروپمپ معمولی استفاده می کنند. در مجتمع های مسکونی بزرگتر هم الکتروپمپ های تحت سیستم آبرسانی استفاده گردیده و این امر به طور تخصصی صورت می گیرد. به جز این، الکتروپمپ در صنایع نیز کاربرد یافته و صنایع غذایی، پتروشیمی و غیره، هر یک از نمونه های مختلف این محصول، بهره می برند.

سیالات قابل انتقال توسط الکتروپمپ

الکتروپمپ نه تنها باعث انتقال موثر آب گردیده، بلکه به انتقال و جابجایی سیالات دیگر نیز کمک خواهد کرد. در مجموع می توان گفت الکتروپمپ از کاربرد گسترده ای برخوردار بوده و برای وصول به نتیجه بهتر، باید هر مدل از این پمپ برای حوزه ای که مربوط به آن است، انتخاب گردد. اما انواع سیالاتی که توسط الکتروپمپ به سرعت انتقال می یابند، عبارتند از: مایعات اسیدی، روغن ها، مواد فاضلابی، مایعات غلیظ و سیالات قابل استفاده در سیستم های گرمایشی و سرمایشی.

نگاهی بر مدل های اصلی الکتروپمپ

الکتروپمپ دارای تنوع بالایی است. در اینجا به نمونه های کلی الکتروپمپ اشاره خواهیم کرد:

پمپ سطحی

یکی از پرکاربردترین انواع پمپ به شمار می آید. آب های موجود در مخازن ذخیره ای، توسط این پمپ به نقاط مختلف انتقال می یابند. معمولا این پمپ در ساختمان های مسکونی، مورد توجه قرار گرفته و مانع از افت فشار آب می گردد. در نتیجه آب با فشار مناسب در دسترس همه قرار خواهد گرفت. از مدل های متنوع این پمپ می توان پمپ جتی، تک پروانه، دو پروانه و بشقابی را نام برد.
پمپ های جتی و بشقابی در ساختمان های چند طبقه استفاده شده و انتقال سریع آب به طبقات بالا را میسر می سازند. البته پمپ جتی به جز این، برای مصارف شهری نیز انتخاب شده و تامین آب پرفشار را بر عهده دارد. به طور کلی هر یک از انواع این پمپ، دارای طراحی متفاوتی هستند. هد و دبی پمپ هم متغیر بوده و نوع کاربری پمپ را مشخص می سازند.

پمپ کفکش

پمپ کفکش یکی از بهترین انواع پمپ محسوب می شود. چرا که دارای قابلیت غوطه وری بوده و در آب غرق خواهد شد. البته این ویژگی، فقط اختصاص به پمپ کفکش داشته و در پمپ های سطحی به چشم نمی خورد. پمپ کفکش به منظور انتقال هر یک از سیالات آلوده و یا غیر آلوده در حوزه های صنعتی و کشاورزی، مورد استفاده قرار گرفته و کارایی بسیار خوبی دارد.
انواع حوضچه های آب، استخرها، برکه و چاه های آب از محیط هایی هستند که از حضور این پمپ بهره مند شده اند. پمپ کفکش اغلب در قسمت کف واقع شده و اقدام به مکش آب از محفظه پایینی خواهد کرد. پروانه تعبیه شده در پمپ نیز منجر به افزایش فشار سطحی آب شده و در نتیجه منجر به تخلیه و خروج پرفشار آن خواهد شد.

محدودیت هد یا ارتفاع پمپ کفکش

نکته مهمی را که باید در خصوص پمپ کفکش بگوییم؛ این است که هد یا ارتفاع این پمپ دارای محدودیت می باشد. هد پمپ، اعدادی بین 15، 80 و 90 متر را شامل می گردد. این بدان معناست که یک پمپ 80 متری قادر است آب چاه 80 متری را به خوبی مکش نموده و آن را در سطح زمین جابجا کند. البته این جابجایی به کمک شلنگ، امکانپذیر خواهد بود.

پمپ شناور

منظور از پمپ شناور، همان پمپ سانتریفیوژی است که اجزاء به شکل طبقاتی روی هم قرار گرفته اند. این پمپ از یک موتور قدرتمند تشکیل یافته که قادر است عملیات پمپاژ را خیلی سریع و پرفشار انجام دهد. در حقیقت این موتور مثل یک محرک عمل خواهد کرد. پمپ شناور همانطور که از نامش پیداست، به صورت شناور در آب قرار گرفته و عملیات مکش را به بهترین نحو انجام خواهد داد.
فاقد محدودیت هد یا ارتفاع
یکی از نقاط قوت پمپ شناور این است که دارای هیچ محدودیتی از لحاظ هد یا ارتفاع نیست. حتی اگر ارتفاع خیلی زیاد باشد هم این پمپ قادر است تا آب را با فشار زیاد به تمام ارتفاعات ارسال نماید. اما در خصوص مشخصات این پمپ باید گفت که از قطر دهانه 1 اینچ الی 6 اینچ برخوردار بوده و لذا بهترین خروجی را خواهد داشت.

بزرگترین تولید کننده پمپ شناور در جهان

خوب است تا با یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ شناور نیز آشنا شوید. شرکت پنتاکس یکی از مجموعه های فعال در کشور ایتالیاست که سوابق درخشانی را در حوزه تولید از خود به جا نهاده است. این شرکت، ضمن ارائه محصولات با کیفیت، محصولات متنوعی را هم تقدیم بازارهای جهانی از جمله کشور ما نموده است.

پمپ ضد اسید

این پمپ هم در نوع خود عالی است. چرا؟ چون مقاومت زیادی را نسبت به مایعات اسیدی از خود نشان می دهد. هر یک از قطعات این پمپ از قبیل پروانه، شافت و بدنه، از بهترین متریال ساخته شده و در نتیجه مقاومت پمپ را افزایش داده اند. مایعات اسیدی که بسیار خورنده هستند، قابل انتقال توسط این پمپ خواهند بود.

پمپ روغن داغ

این پمپ نیز از بهترین قطعات تشکیل یافته است. یکی از قطعات مهم آن، پروانه است که بسیار مستحکم بوده و از دوام فوق العاده ای برخوردار می باشد. جنس پروانه نیز از استیل یا برنز بوده و منجر به انتقال بهینه آب و روغن خواهد شد. البته باید این را هم اضافه کرد که پروانه های استیل یا برنز، مانع از تشکیل میکروب و باکتری شده و دچار خوردگی نیز نخواهند شد. اما یکی از انواع پمپ روغن داغ که مناسب جهت انتقال مایعات یا روغن های غلیظ می باشد، پمپ دنده ای است و بهترین عملکرد را به خود اختصاص داده است.

خرید الکتروپمپ از فروشگاه گل الکتریک پارت

ما در گل الکتریک پارت به شما کمک می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن، خرید خود را انجام دهید. در ضمن انواع الکتروپمپ را هم با بهترین کیفیت و قیمت تقدیم خواهیم کرد. در اینجا نه تنها کادری متخصص و توانا در خدمت شما عزیزان خواهند بود، بلکه عرضه تخصصی و سریع انواع پمپ سانتریفیوژی، سطحی، شناور، کفکش و ... هم خدمت شما عزیزان صورت خواهد گرفت.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر