ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال

امکان آشنایی و خرید محصولات زیمنس از وبسایت گل الکتریک پارت فراهم آمده است. توجه شما را به محصولات سپس آشنایی بیشتر با این برند جلب می کنیم.

زیمنس، از بزرگ ترین شرکت های اروپایی است که در زمینه تولید لوازم صنعتی فعالیت می کند. مرکز اصلی این شرکت در شهر مونیخ آلمان واقع شده و دارای دفاتر متعددی در خارج از آلمان می باشد. زیمنس قدمت زیادی دارد و در اواخر قرن ۱۹ میلادی یعنی سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس پایه گذاری شده است. هر چند این شرکت فعالیت های بسیار گسترده و متنوعی دارد اما در ابتدا کار خود را با ساخت و راه اندازی شبکه های مخابراتی آن زمان یعنی تلگراف آغاز کرد. با گذر زمان و پیشرفت سریع تکنولوژی، این کمپانی آلمانی نیز پیشرفت های زیادی کرد و فعالیت های خود را تنها محدود به شبکه های مخابراتی نکرد. یکی از مهم ترین خدماتی که بنیان گذار این شرکت به صنعت و تکنولوژی کرد کشف اصول دینام الکتریکی و تلاش برای ساخت آن بود.

 

محصولات و خدمات شرکت زیمنس

 

شرکت زیمنس فعالیت های بسیار گسترده داشته و محصولات متنوعی را از جمله الکتروموتور صنعتی در دسته های مختلف طراحی و تولید می کند. می توان محصولات تولید شده توسط این شرکت را به دسته های مرتبط با ساختمان، پزشکی، اتوماسیون ها مرتبط با کارخانه های صنعتی، محصولات مربوط به انرژی و روشنایی، درایوها و محصولات مرتبط با ترابری تقسیم بندی کرد. آن ویژگی که سبب شد تا این شرکت بتواند در زمینه تولید محصولات مختلف پیشرو باشد؛ سرمایه گذاری روی بخش تحقیق و پژوهش می باشد. این کمپانی نیروهای بسیاری در بخش تحقیق و توسعه داشته و با دانشگاه فنی دارمشتات آلمان همکاری های مشترک دارد.‌

محصولات و خدمات شرکت زیمنس

 

تولیدات زیمنس را در ادامه به صورت تخصصی تر معرفی می کنیم:

 

محصولات ساختمانی شرکت زیمنس

تجهیزات مربوط به اتوماسیون ساختمان، تجهیزات و سامانه های عملیات ساختمان، تجهیزات و سامانه های ایمنی در برابر آتش، تجهیزات و سامانه های امنیتی ساختمان، همچنین تابلو برق ولتاژ پایین از جمله محصولاتی هستند که توسط این شرکت تولید می شوند. شرکت زیمنس هم اکنون در جایگاه بسیار مطلوبی در جهان قرار دارد. این شرکت نمایندگی های فراوانی در اکثر کشورهای جهان داشته و محصولات خود را صادر می کند. در شرکت های مرتبط با این کمپانی بیش از ۳۷۰ هزار نفر فعالیت داشته و درآمد این آن طبق آمارها در سال ۲۰۱۷ بیش از ۸۳ میلیون یورو بوده است. شعار این شرکت نبوغ برای زندگی می باشد.

 

الکتروموتورهای شرکت زیمنس

 

الکتروموتور از حائز اهمیت ترین تولیدات شرکت زیمنس محسوب می شود که در مقالات بیشتر به آنها خواهیم پرداخت اما در اینجا نمونه ای از پلاک الکتروموتور زیمنس را بررسی می کنیم.

 

 

نحوه پلاک خوانی دینام زیمنس

 

نحوه پلاک خوانی دینام زیمنس

 

فاکتور KW (کیلووات): توان موتور

فاکتور HP (اسب بخار): توان موتور

فاکتور V (ولت): ولتاژ موتور

فاکتور RPM (دور در دقیقه): دور خروجی موتور

فاکتور A (جریان یا آمپراژ): حداکثر جریان مجاز موتور

فاکتور Hz (هرتز): فرکانس موتور

فاکتور IP: درجه حفاظت موتور در مقابل رطوبت، غبار، گرد و غیره

*اگر 220/380 = V باشد، موتور در شبکه برق، 110 ولت باید به صورت مثلث و در 220 ولت (ایران) به صورت ستاره بسته شود.

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر