ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال

الکتروموتور صنعتی موتوژن

الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است مصرف صنعتی دارند و با توجه به کاربری سه فاز یا تک فاز تولید می شوند. در این بخش از وبسایت فروشگاهی گل الکتریک انواع الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen با قیمت و اطلاعات در اختیار شما قرار گرفته است. در صورت وجود هرگونه سوال با شماره تلفن‌های مندرج، آماده خدمت رسانی هستیم.

 


الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen، در رابطه با هر نوع دستگاه و وسیله‌ای که نیاز به حرکت داشته باشد، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. الکتروموتورها یا همان موتورهای الکتریکی از نظر مصرف برق به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم و از لحاظ نوع کارکرد به انواع معمولی، ضدانفجار و کولری تقسیم‌بندی می‌شوند. الکتروموتور انرژی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل می‌کند. اغلب موتورهای الکتریکی چرخشی هستند اما موتورهای خطی هم وجود دارند. هر کدام از الکتروموتورها با توجه به نوع ساختار می‌توانند از برق مستقیم یا DC استفاده یا از جریان متناوب AC تغذیه کنند.

الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen با توجه به عملکرد و قدرت خاصی که دارند، به عنوان موتورالکتریکی در صنایع استفاده شوند. با توجه به بالا رفتن قیمت ارز، همچنین مشکلات واردات، اخیرا در کشور ایران از موتورهای الکتریکی ساخت ایران استقبال بیش‌تری شده است؛ موتورهایی با قابلیت‌های بالا و کیفیت خوب.

 

اجزای داخلی الکتروموتورهای صنعتی موتوژنmotogen

الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen و به طور کلی اجزای داخلی هر موتورالکتریکی صنعتی، از 4 بخش اصلی تشکیل شده است:
بدنه موتور: در سایزهای مختلفی ساخته می شود، همچنین جنس آن می تواند از چدن و یا آلومینیوم باشد.
پروانه: در قسمت داخلی و در انتهای موتور (شفت) پروانه های قدرتمندی وجود دارند که هوا را از قسمت انتهای موتور چرخانده و به قسمت جلوی موتور هدایت می‌کند.
روتور: بخش متحرک موتور که تحت تاثیر میدان مغناطیسی سبب چرخش شفت می شود را روتور می‌گویند.
استاتور: بخش ثابت موتور است که از عبور دادن جریان الکتریکی از داخل سیم پیچ آن میدان مغناطیسی تولید می شود و این میدان مغناطیسی موجب حرکت روتور و شفت می‌شود.

 

الکتروموتورهای صنعتی موتوژن، در رابطه با هر نوع دستگاه و وسیله ای که نیاز به حرکت داشته باشد، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. الکتروموتورها یا همان موتورهای الکتریکی از نظر مصرف برق به دو نوع تک فاز و سه فاز تقسیم و از لحاظ نوع کارکرد به انواع معمولی، ضدانفجار و کولری تقسیم‌بندی می‌شوند. الکتروموتور انرژی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل می‌کند. اغلب موتورهای الکتریکی چرخشی هستند اما موتورهای خطی هم وجود دارند. هر کدام از الکتروموتورها با توجه به نوع ساختار می توانند از برق مستقیم یا DC استفاده یا از جریان متناوب AC تغذیه کنند.

الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen با توجه به عملکرد و قدرت خاصی که دارند، به عنوان موتورالکتریکی در صنایع استفاده شوند. با توجه به بالا رفتن قیمت ارز، همچنین مشکلات واردات، اخیرا در کشور ایران از موتورهای الکتریکی ساخت ایران استقبال بیشتری شده است؛ موتورهایی با قابلیت های بالا و کیفیت خوب.

 

اجزای داخلی الکتروموتورهای صنعتی موتوژن

الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen و به طور کلی اجزای داخلی هر موتورالکتریکی صنعتی، از 4 بخش اصلی تشکیل شده است:
بدنه موتور: در سایزهای مختلفی ساخته می شود، همچنین جنس آن می تواند از چدن و یا آلومینیوم باشد.
پروانه: در قسمت داخلی و در انتهای موتور (شفت) پروانه‌های قدرتمندی وجود دارند که هوا را از قسمت انتهای موتور چرخانده و به قسمت جلوی موتور هدایت می‌کند.
روتور: بخش متحرک موتور که تحت تاثیر میدان مغناطیسی سبب چرخش شفت می‌شود را روتور می‌گویند.
استاتور: بخش ثابت موتور است که از عبور دادن جریان الکتریکی از داخل سیم پیچ آن میدان مغناطیسی تولید می‌شود و این میدان مغناطیسی موجب حرکت روتور و شفت می‌شود.

 

الکتروموتور صنعتی تک فاز موتوژنmotogen

در الکتروموتورهای صنعتی موتوژن motogen تک فاز، تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی توسط عبور جریان AC تک فاز از سیم‌پیچ صورت می‌گیرد. الکتروموتورهای صنعتی تک ‌فاز این شرکت به صورت دو خازن و تک خازن تولید می‌شوند.

 

تک فاز تک خازنه

موتوژن motogen، در این نوع از الکتروموتورهای صنعتی، از دو سیم پیچ استفاده کرده است. سیم پیچ اصلی و سیم‌پیچ کمکی برای راه‌‎اندازی موتور به یک خازن راه انداز دائم کار نیاز داریم که بین دو سیم پیچ اصلی و کمکی تفاوت فاز ایجاد کند. خازن در این مدل هم راه‌انداز است و هم در مدار قرار می‌گیرد.

 

تک فاز دو خازنه

موتوژن  motogen در این مدل از دو خازن استفاده کرده است. خازن راه انداز و خازن دائم‌کار. خازن استارت یا همان راه‌انداز، در ابتدای شروع به کار موتور قرار می‌گیرد و بعد از رسیدن موتور به دور مورد نظر، از مسیر خارج شده و خازن دائم کار در مسیر قرار گرفته و جایگزین می‌شود.

 

الکتروموتور صنعتی سه فاز موتوژنmotogen

در این نوع از موتورهای الکتریکی صنعتی برای توان بالاتر از جریان سه فاز استفاده می‌شود. ورودی برق مورد نیاز برای این موتورها 360 ولت است و این نوع از موتورهای ساخت موتوژن از جنس چدن و آلومینیوم هستند.
به طور کلی الکتروموتورهای صنعتی موتوژن را می‌توانیم به انواع کلی زیر تقسیم کنیم: سه فاز تک دور با فریم آلومینیومی، تک فاز دو خازنه، تک فاز تک خازنه (خازن دائم)، سه فاز با فریم چدنی، سه فاز گرید IE2، سه فاز دو دور با بدنه آلومینیومی.

شرکت گل الکتریک پارت و الکتروموتورهای صنعتی موتوژنmotogen

گل الکتریک پارت نماینده فروش محصولات موتوژن motogen و دیگر برندهای تولیدکننده موتورهای الکتریکی صنعتی و خانگی، می باشد. شرکت گل الکتریک پارت از بزرگ‌ترین نمایندگی رسمی انواع موتورهای صنعتی موتوژن motogen و الکتروموتورهای خانگی موتوژنmotogen، الکتروژن است.

با خرید از گل الکتریک پارت می‌توانید از ضمانت کالای اصل، خدمات پس‌از فروش، پشتیبانی و دسترسی سریع بهره‌مند شوید.

 

 

پرسش و پاسخ الکتروموتور صنعتی
الکتروموتورهای صنعتی موتوژن دارای استفاده های متعددی از جمله مشعل گازی و گازوئیلی، الکترو پمپ آب کولری، الکتروموتور کولری و الکتروپمپ صنعتی و... هستند که در این صفحه می توانید انواع آنها را مشاهده نمایید.
در وب سایت گل الکتریک پارت امکان خرید آنلاین و تحویل درب محل وجود دارد همچنین نمایندگی فروش به صورت حضوری در آدرس تهران، خیابان طالقانی شرقی، جنب پاساژ روشن، پلاک 74 و 76، ساختمان گل الکتریک فعال است و همواره پاسخگوی تلفن های مندرج در وب سایت نیز هستیم.
© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر