ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال

موتوژن

شرکت گل الکتریک پارت نماینده فروش موتوژنmotogen است که در همین صفحه می توانید انواع این محصول را با قیمت مشاهده کرده و در صورت تمایل به صورت آنلاین خریداری کنید. موتوژن motogen در واقع شفت الکتروموتور با یک سر خروجی است. موتوژن motogen به وسیله پره‌های پلاستیکی که در دو سمت روتور قفس سنجابی قرار می‌گیرند خنک می‌گردند و هوا با چرخیدن پروانه‌ها از انتهای قسمت الکتروموتور به جلو به حرکت در می‌آید.

 

سامانه استعلام اصالت کالای موتوژن

 

دانلود جنرال کاتالوگ محصولات موتوژن


معرفی کوتاه شرکت موتوژن

شرکت موتوژن motogen از جمله معروف ترین تولید کنندگان الکتروموتور در سطح خاورمیانه به شمار می رود. تاریخچه این شرکت به سال 1352 باز می گردد. شرکت مذکور ابتدا به نام گلد الکتریک آغاز به کار کرد، اما در سال 1354 نام خود را به موتوژن motogen تغییر داد. تاکنون این شرکت توانسته است در حدود دو میلیون محصول صنعتی و خانگی مختلف تولید نماید. محصولات تولید شده شامل انواع دستگاه‌های الکتروموتور تک فاز و سه فاز می شود. تمامی محصولات موتوژن motogen موجود در بازار دارای استانداردهای جهانی نظیر IEC و NEMA و DIN هستند.
شرکت مذکور جهت افزایش کیفیت محصولات و جلب رضایت خریداران خود گواهی ISO 9001 - 2008 را از موسسه SGS سوئيس دریافت نموده است. این گواهی به وسیله آزمایشگاه‌های مدرن این شرکت و راه‌اندازی سیستم مدیریت کیفیت اخذ شده است. این شرکت علاوه بر محصولات معرفی شده، قادر است الکتروموتورهایی منحصر به فرد را نیز تولید نماید. این محصولات بر پایه سابقه درخشان پنجاه ساله، فناوری‌های به‌روز، متخصصین باتجربه و نیز قابلیت‌های خاص تولیدی این شرکت تولید شده است. طراحی و تولید این الکتروموتورها بر اساس نیاز و سلیقه خریدار صورت می‌گیرد. این شرکت شرایطی فراهم آورده است تا محصولات تولیدی خود را به کشورهای همسایه، اروپا و آفریقا نیز صادر نماید.
شرکت ما مشتاقانه در انتظار ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان است. تا از این طریق همکاران ما در شرکت موتوژن motogen بتوانند جهت جلب رضایت هرچه بیشتر شما خریداران عزیز، رویکردهای موفق‌تری را در پیش گیرند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر