ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال

موتوژن
شرکت موتوژن با بهره گیری از آزمایشگاههای مدرن، دقیق و مجهز صنعتی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت موفق شده است که گواهی ISO 9001 - 2008 را از مؤسسه SGS سوئيس اخذ کند.مديريت و کارکنان شرکت موتوژن با اتکا به نیم قرن تجربه، تکنولوژی مدرن، پرسنل مجرب و توانمندیهای تولیدی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با ارائه بهترين کيفيت ممکن رضايت مشتريان خود را تامين کنند. بدون شک نظرات و پيشنهادات شما مسير رسيدن به اين هدف را هموار میکند .

 

الکتروژن
 شرکت الکتروژن رضایت مشتری را بعنوان مهمترین رکن موفقیت خود هدف گذاری نموده و آن را برای کلیه فرآیندهای سازمان تبیین کرده است. در این میان کنترل کیفیت شرکت الکتروژن بعنوان دیده بان کیفیت، کار نظارت درتمام مراحل از ورود مواد خام و اقالم اولیه، تولید قطعه نیمه ساخته و محصول نهایی را طی 24 ساعت تولید، در دستور کار خود قرار داده و بعنوان نماینده مشتری و همچنین بعنوان بازوی واحد طراحی گام به گام ، همراه و پشتیبان فرایند تولید قدم برمی دارد. این فعالیتها در 3 بخش مستقل و مرتبط به هم شامل کنترل کیفیت اقلام ورودی(آزمایشگاه مواد)، کنترل کیفیت خطوط تولید و کنترل کیفیت محصول نهایی (آزمایشگاه فیزیک) انجام می پذیرد.
این شرکت در سالهای 1387 و 1388 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کیفی گردید و در سال 1389 عنوان مسئول کنترل کیفیت نمونه از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی را دریافت نمود. کسب این افتخارات ، مهر تاییدی بر اجرای صحیح خط مشی کیفیت بوده که توسط مدیریت عالی سازمان جهت نیل به آن ، از پیش هدف گذاری شده است. چشم انداز استراتژی سازمان برای آینده این واحد، که خود بخش کوچکی از فرایند تضمین کیفیت الکتروژن است، حرکت به سمت کاهش عیوب در حد PPM یا ) S6 ) است که پس از استقرار کامل COQ ، PFMEA ، SPC به آن پرداخته خواهد شد.


© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر