ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال

درباره شرکت گل الکتریک پارت

 شركت گل الكتریک پارت از سال 1355 شمسی به عنوان اولین نماینده انحصاری شركت موتوژن که یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه می‌باشد را با مدیریت و سرپرستی  احمد ریاحی فرد آغاز کرد  و از سال 1360 شمسی تا به امروز شرکت گل الکتریک پارت  به عنـوان بـزرگ‌ترین نماینده رسمی شرکت موتوژن افتخار همکاری با آن شرکت را داشته و در سال‌هـای متـوالی نشـان برتـرین نماینـدگی شركت را كسب كرده است. شركت گل الكتریک پارت از بدو تاسیس شركت الكتروژن نیز به عنوان اولین و فعال‌ترین نماینده رسمی، افتخار همكاری با آن شركت محترم را دارد.
مجموعه گل الكتریک پارت در حـال حاضـر بـه عنـوان بـزرگ‌تـرین عرضه کننده و نماینـده رسـمی فـروش  الكتروموتورهای جمكو می‌باشد که تولید کننده الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 5/5 کیلووات تا 10000 کیلووات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد را دارد.

همچنین این شرکت مفتخر است نمایندگی فروش شرکت های پمـپ ابـارا و زیمنس را برعهده دارد .
شركت گل الكتریک پارت با دارا بودن پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه‌های بازرگانی، مهندسی و فنی خدمات پس از فروش و به دلیل حفظ ارتباطات خـود بـا مصرف‌كنندگان نهایی، اقدام به ارائه خدمات گسترده در زمینه فروش انواع الكتروموتورهای صنعتی و خانگی، انواع الكتروموتورهای كولری و نیز الكتروپمپ‌های صنعتی و خانگی، انواع كف‌كش‌ها و لجن‌كش‌ها و قطعـات مورد نیاز صنعت تأسیسات ساختمان در ایران نموده است.
شركت گل الكتریک پارت با توجه به موجودی الكتروموتورها و الكتروپمپ‌های صنعتی، كشاورزی و خـانگی همـواره توانسته است مناسب‌ترین قیمت‌گذاری را برای عرضه به مشتریان خود حفظ و تثبیت نماید و به بزرگ‌تـرین و معتبرترین گروه تامین و توزیع كننده الكتروموتور و الكتروپمپ در ایران تبدیل شود.

بدین وسیله شركت گل الكتریک پارت آمادگی خود را جهت تأمین انواع كاﻻهـای صنعتی و خانگی و نیز سرمایه گذاری های مشترک اعلام می‌دارد.

 

احمد ریاحی فرد
موسس ، بنیان گذار 
رئیس هیئت مدیره

 مهندس محسن ریاحی فرد

مدیر عامل
مهندسی کشاورزی

مهندسی فن آوری اطلاعات

کارشناسی زبان انگلیسی

 مهندس مرتضی ریاحی فرد 

نائب رییس هیئت مدیره
کارشناس ارشد مهندسی IT 
مهندس فن آوری اطلاعات
کارشناسی مدیریت بازرگانی

 مهندس مریم ریاحی فرد 

عضو هیئت مدیره
کارشناس زبان و ادبیات فرانسه

       

 

 

 © کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر