ورود | ثبت نام سبد خرید()
{{invoice.payable |commaSeparated|persianNumber}} ریال

درباره شرکت گل الکتریک پارت

شركت گل الكتریک پارت از سال 1355 شمسی به عنوان اولین نماینده انحصاری شركت موتوژن که یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه می‌باشد، فعالیت خود را با مدیریت و سرپرستی «حاج احمد ریاحی فرد» آغاز کرد و از سال 1360 شمسی تا به امروز شرکت گل الکتریک پارت به عنـوان بـزرگ‌ترین نماینده رسمی شرکت موتوژن افتخار همکاری با آن شرکت را داشته و در سال‌هـای متـوالی نشـان برتـرین نماینـدگی شركت را كسب كرده است. شركت گل الكتریک پارت از بدو تاسیس شركت الكتروژن نیز به عنوان اولین و فعال‌ترین نماینده رسمی، افتخار همكاری با آن شركت محترم را دارد.
مجموعه گل الكتریک پارت  در حـال حاضـر بـه عنـوان بـزرگ‌تـرین عرضه کننده و نماینـده رسـمی فـروش  الكتروموتورهای جمكو می‌باشد که تولیدکننده الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 5/5 کیلووات تا 10000 کیلووات مطابق با استانداردهای بین المللی می‌باشد را دارد.

همچنین این شرکت مفتخر است نمایندگی فروش شرکت‌های پمـپ آبـارا و زیمنس را برعهده دارد .

شركت گل الكتریک پارت با دارا بودن پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه‌های بازرگانی، مهندسی و فنی خدمات پس‌از فروش و به دلیل حفظ ارتباطات خـود بـا مصرف‌كنندگان نهایی، اقدام به ارائه خدمات گسترده در زمینه فروش انواع الكتروموتورهای صنعتی و خانگی، انواع الكتروموتورهای كولری و نیز الكتروپمپ‌های صنعتی و خانگی، انواع كف‌كش‌ها و لجن‌كش‌ها و قطعـات مورد نیاز صنعت تأسیسات ساختمان در ایران نموده است.
شركت گل الكتریک پارت با توجه به موجودی الكتروموتورها و الكتروپمپ‌های صنعتی، كشاورزی و خـانگی همـواره توانسته است مناسب‌ترین قیمت‌گذاری را برای عرضه به مشتریان خود، حفظ و تثبیت نماید و به بزرگ‌تـرین و معتبرترین گروه تامین و توزیع‌كننده الكتروموتور و الكتروپمپ در ایران تبدیل شود.
بدین وسیله شركت گل الكتریک پارت آمادگی خود را جهت تأمین انواع كاﻻهـای صنعتی و خانگی و نیز سرمایه‌گذاری‌های مشترک اعلام می‌دارد.

 

حاج احمد ریاحی فرد
موسس و بنیان گذار 
رئیس هیئت مدیره

 

 مهندس محسن ریاحی فرد

مدیر عامل
مهندسی کشاورزی

مهندسی فن آوری اطلاعات

کارشناسی زبان انگلیسی

 

 مهندس مرتضی ریاحی فرد 

نائب رییس هیئت مدیره
کارشناس ارشد مهندسی IT 
مهندس فن آوری اطلاعات
کارشناسی مدیریت بازرگانی

 

 مهندس مریم ریاحی فرد 

عضو هیئت مدیره
کارشناس زبان و ادبیات فرانسه

 

 
       

 

چرا شرکت گل الکتریک پارت؟

 

دلایلی که باعث می‌شود که شما شرکت گل الکتریک پارت را به‌عنوان یک شرکت بنیادین در زمینه ارائه محصولات با کیفیت انتخاب کنید تنوع بیش‌تر محصولات و کمپانی‌های ارائه دهنده از یک سو و از سویی دیگر کارشناسانی خبره و متخصص است که ظرفیت بالایی را برای گل الکتریک پارت ایجاد می‌کنند .

 

گل الکتریک پارت بر این باور است که مشتریان سرمایه بالقوه  کسب و کار به‌شمار می‌آیند و هدف ما رضایت کامل مشتریان می‌باشد که با ارتباط بیش‌تر توان آن را خواهیم داشت بهترین محصولات و خدمات را در اختیار آن‌ها قرار دهیم .

 

در واقع شاید برایتان جالب باشد که مزیت رقابتی در فضایی سالم از توانایی‌های منحصربه‌فرد شرکت گل الکتریک پارت است که امکان سفارش با تنوع محصولات، نظام توزیع گسترده و سریع و همچنین قیمت معقول به همراه بسته‌بندی مناسب از اولویت‌های گل الکتریک پارت می‌باشد . 

 

تحقیق و توسعه

 
(Research and Development)می‌توان گفت که بین تحقیق، پژوهش و میزان پیشرفت هر شرکتی رابطه‌ای مستقیم وجود دارد. شرکت‌هایی که در زمینه تحقیق و توسعه بیش‌ترین هزینه‌ها را متحمل شده‌اند، آن‌هایی هستند که صاحب تکنولوژی و صنایع پیشرفته هستند. 

هر شرکتی برای ایجاد خود اتکایی تکنولوژی، هم به انتقال و هم به ایجاد تکنولوژی نیازمند است. انتقال تکنولوژی، مستلزم واردات است. ایجاد تکنولوژی به توانایی‌های تکنولوژیکی که از درون  شرکت سرچشمه می‌گیرد، نیاز دارد. بر همین اساس شرکت‌هایی که به ارزش علوم و تکنولوژی پی‌برده‌اند و آن را در برنامه توسعه خود در اولویت قرار داده‌اند نتیجه قابل توجه‌ای از نظر مادی را به‌دست آورده‌اند. روشن است که وجود واحد تحقیق و توسعه چه نقش ارزنده‌ای در ایجاد توانایی تکنولوژیکی دارد.

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت گل الکتریک پارت:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبسایت گل الکتریک پارت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت گل الکتریک پارت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت گل الکتریک پارت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وبسایت گل الکتریک پارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت گل الکتریک پارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت گل الکتریک پارت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وبسایت گل الکتریک پارت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت گل الکتریک پارت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت گل الکتریک پارت به صورت الکترونیکی (سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 98300077، تنها شماره‌ای است که وبسایت گل الکتریک پارت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وبسایت گل الکتریک پارت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گل الکتریک پارت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@goalelectric.com اطلاع دهید. همچنین 98100002853، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش وبسایت گل الکتریک پارت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وبسایت گل الکتریک پارت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت گل الکتریک پارت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وبسایت گل الکتریک پارت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت گل الکتریک پارت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت گل الکتریک پارت جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت گل الکتریک پارت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت گل الکتریک پارت محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت گل الکتریک پارت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت گل الکتریک پارت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وبسایت گل الکتریک پارت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وبسایت گل الکتریک پارت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وبسایت گل الکتریک پارت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وبسایت گل الکتریک پارت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وبسایت گل الکتریک پارت محفوظ است.© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گل الکتریک پارت می باشد.
طراحی سایت توسط شرکت پارسیان مهر